Shitet banesa 93 m2 – Ferizaj

 • Me marrëveshje
Ilir Konushevci, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, 70000, Kosovo, Ferizaj, Ilir Konushevci, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, 70000, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Ilir Konushevci, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, 70000, Kosovo, Ferizaj, Ilir Konushevci, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, 70000, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33879
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 93 m2

Informacione të tjera

Shitet banesa 93 m2 – Ferizaj

Banesa gjindet në Rr.Ilir Konushevci në Ferizaj.

Banesa ka qasje në rrugën kryesore menjëherë.

Banesa gjindet në katin e II dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo
 • 2 Terasa

Banesa posedon dhe lift i cili është funksional.

 

Kontakt: +38348888914

Viber: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

 • Adresa Ilir Konushevci, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, 70000, Kosovo
 • Qyteti Ferizaj
 • Kodi postal 70000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33879
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 93 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba