Shitet banesa 93 m2 – Gjakovë

 • Me marrëveshje
Gjakova, Municipality of Gjakova, 50000, Kosovo, Gjakovë, Gjakova, Municipality of Gjakova, 50000, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Gjakova, Municipality of Gjakova, 50000, Kosovo, Gjakovë, Gjakova, Municipality of Gjakova, 50000, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31429
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 93
 • m2

Informacione të tjera

Shitet banesa 93 m2 – Gjakovë

Banesa gjindet afër palestrës sportive.

Banesa është komplet e re e pa banuar dhe e mobiluar në mënyrë moderne,banesa gjindet në katin e III poashtu posedon dhe lift.

Banesa ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma
 • 1 Banjo
 • 1 Depo
 • 2 Ballkona

Për më shumë info na kontaktoni në:

+38348888914

Viber & Whatsapp

 • Adresa Gjakova, Municipality of Gjakova, 50000, Kosovo
 • Qyteti Gjakovë
 • Kodi postal 50000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31429
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 93 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba