Shitet Banesa 93 m2 në Tophane në Prishtinë

 • €160,000
Josip Rela, Prishtinë, Josip Rela

Informata rreth pronës

ID e pronës: 26941
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 93
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Shitet banesa luksoze 93 m2 e mobiluar me orendi kualitative në qendër të Prishtinës

Banesa gjindet në katin 6

Posedon:

Sallon Dhe Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Ballkona
Koridor
Gjithashtu dhe parkingu nëntoksorë

Banesa posedon fletën poseduse.

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Josip Rela
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 100000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 26941
 • Çmimi: €160,000
 • Madhësia e pronës: 93
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare