Shitet Banesa 93m2 – Gjakovë

 • €85,000
rr. Tirana Gjakove, Gjakovë, rr. Tirana Gjakove

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28244
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 93

Informacione të tjera

Shitet Banesa 93m2 në Gjakovë, rr. Tirana.

Banesa ndodhet në katin e -III- dhe ka këtë rënditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Koridor
 • Banjo
 • Depo
 • 2 Ballkona

Banesa është ndërtim i ri dhe është komplet e mobiluar me të gjitha paisjet e nevojshme.

Cmimi: 85,000 euro

Për më shumë info:

Contact: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

Video Virtuale - 3D

 • Adresa rr. Tirana Gjakove
 • Qyteti Gjakovë
 • Kodi postal +383
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28244
 • Çmimi: €85,000
 • Madhësia e pronës: 93
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Suna
 • Suna