Shitet Banesa 94 m2 – Vushtrri, në lagjen Vieiana

 • €48,000
Vushtrri, Municipality of Vushtrri / Vučitrn, Kosovo, Vushtrri
Në Shitje
Vushtrri, Municipality of Vushtrri / Vučitrn, Kosovo, Vushtrri
 • €48,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34019
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 94
 • m2

Informacione të tjera


Shitet banesa 94 m2, në Vushtrri, lagjja Vieiana. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe posedon:

 • Sallon
 • Kuzhinë dhe tryezari
 • 2 Dhoma të fjetjës
 • Ballkon
 • Banjo
  Cmimi: 48,000 euro

Për më shumë informata kontaktoni:
+383 43 222 000
Viber & Whats app

 • Qyteti Vushtrri
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34019
 • Çmimi: €48,000
 • Madhësia e pronës: 94 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info