Shitet Banesa 94m2 – Fushë Kosovë

 • €650/m2
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
Në Shitje
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • €650/m2

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31287
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 94

Informacione të tjera

Shitet banesa me sipërfaqe 94m2 në Fushë Kosovë, më saktësisht në Rrugën Dardania.

Banesa ndodhet në katin -I- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon 50m2

Banesa ka lokacion shumë të favorshëm banimi, posedon të gjitha elementet e nevojshme për banim, posedon nje terasë me sipërfaqe 50m2 dhe banesa posedon dokumentacion të rregullt.

Çmimi për banesë: 650€/m2

Çmimi për terasë: 250€/m2

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 

 • Adresa Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31287
 • Çmimi: €650/m2
 • Madhësia e pronës: 94
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim