Shitet banesa 95.20 m2 – Fushë Kosovë

 • Me marrëveshje
Hajrullah Zymi, Lagjja Eliza, Molla e Kuqe, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, Fushë Kosovë, Hajrullah Zymi, Lagjja Eliza, Molla e Kuqe, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Hajrullah Zymi, Lagjja Eliza, Molla e Kuqe, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, Fushë Kosovë, Hajrullah Zymi, Lagjja Eliza, Molla e Kuqe, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33328
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 95.20 m2

Informacione të tjera

Shitet banesa 95.20 m2 – Rr.Hajrullah Zymi, Fushë Kosovë

Banesa është ndërtim i ri gjindet në katin e VII dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo
 • 1 Teras
 • 1 Depo

Banesa posedon 2 lifta te shfrytëzueshëm.

Kontakt:+38348888914

Viber:+38348888914

Whatsapp:+38348888914

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Hajrullah Zymi, Lagjja Eliza, Molla e Kuqe, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Kodi postal 10012
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33328
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 95.20 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba