Shitet Banesa 96.23 m2 – Gjakovë

 • €77,000
Gjakova, Municipality of Gjakova, 50000, Kosovo, Gjakovë, Gjakova, Municipality of Gjakova, 50000, Kosovo
Në Shitje
Gjakova, Municipality of Gjakova, 50000, Kosovo, Gjakovë, Gjakova, Municipality of Gjakova, 50000, Kosovo
 • €77,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32234
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 96.23
 • m2

Informacione të tjera

Shitet Banesa 96.23 m2 në Gjakovë
Banesa gjendet në katin e IV dhe objekti posedon ashensor/lift
Banesa posedon këtë rënditje :
Sallon & Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
2 Ballkona
Banesa është ndërtim i ri dhe qertifikatë të pronësisë.

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Gjakova, Municipality of Gjakova, 50000, Kosovo
 • Qyteti Gjakovë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32234
 • Çmimi: €77,000
 • Madhësia e pronës: 96.23 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton