Shitet banesa 96.4 m2 -Marigona Hill-Prishtinë

 • Me marrëveshje
Hajvalia, Municipality of Pristina, 10510, Kosovo, Marigona Hill, Prishtinë, Hajvalia, Municipality of Pristina, 10510, Kosovo, Marigona Hill
Në Shitje
Hajvalia, Municipality of Pristina, 10510, Kosovo, Marigona Hill, Prishtinë, Hajvalia, Municipality of Pristina, 10510, Kosovo, Marigona Hill
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34556
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 96.4
 • M2

Informacione të tjera

Shitet banesa 96.4 m2 -Marigona Hill-Prishtinë.

Banesa gjendet në Lagjen Marigona Hill e cila ofron arkitekturë minimaliste, infrastrukturë moderne dhe mbi të gjitha ndërtime cilësore.

Banesa është në bllokun e 8-të, kati III dhe ka këtë renditje:

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Banjo
 • Depo
 • Terasë
 • Koridor

Ndërtesa posedon ashensor dhe ngrohje qëndrore.

Kontakti : +38348888914

Viber: +38348888914

WhatsApp : +38348888914

 • Adresa Hajvalia, Municipality of Pristina, 10510, Kosovo, Marigona Hill
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10510
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34556
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 96.4 M2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba