Shitet Banesa 96 m2 në Kompleksin ANA Residence 2 në Prishtinë

 • €100,000
Matican Prishtinë, Prishtinë, Matican Prishtinë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28785
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 96.33
 • 1
 • Garazh
 • 2023
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Kompleksi banesorë ANA Residence 2 gjindet në Matiqan Blloku A18 – Prishtina e Re, Zona Qendër dhe është në ndërtim e sipër

Objekti afaristo banimor ndërtesa 2 posedon 5 Tipe të banesave.

Tipi B2 me 96.33 m2 posedon:

Sallon dhe Kuzhinë

2 Dhoma Gjumi

Banjo

Depo & Garazhë

 

 • Adresa Matican Prishtinë
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28785
 • Çmimi: €100,000
 • Madhësia e pronës: 96.33
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare