Shitet Banesa 96 m2 – Rr. Muahrrem Fejza

 • €1,250
Rr. Muharrem Fejza, Prishtinë, Rr. Muharrem Fejza

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31265
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 96
 • m2

Informacione të tjera

Shitet Banesa 96 m2 , në Prishtinë – Rr. Muahrrem Fejza
Banesa posedon ngrohje me Termokos dhe gjendet në katin e  I  dhe ka këtë renditje :

Sallon
Kuzhinë
2 Dhomë Gjumi
2 Banjo
Ballkon

Shpajz

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Rr. Muharrem Fejza
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31265
 • Çmimi: €1,250
 • Madhësia e pronës: 96 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton