Shitet banesa 97 m2 -Ferizaj

 • Me marrëveshje
Astrit Bytyqi, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, 70000, Kosovo, Ferizaj, Astrit Bytyqi, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, 70000, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Astrit Bytyqi, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, 70000, Kosovo, Ferizaj, Astrit Bytyqi, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, 70000, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33906
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 97 m2

Informacione të tjera

Shitet banesa 97 m2 -Ferizaj

Banesa gjindet në Rr.Astrit Bytyqi   në Ferizaj.

Banesa është e mobilune.

Banes gjindet në katin e IX dhe ka kete renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumu
 • 1 Banjo
 • 1 WC
 • 1 Depo
 • 1 Teras

Banesa posedon lifti dhe është funksional.

Kontakt: +38348888914

Viber: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

 • Adresa Astrit Bytyqi, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, 70000, Kosovo
 • Qyteti Ferizaj
 • Kodi postal 70000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33906
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 97 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba