Shitet Banesa 97m2 – Velani

 • Me marrëveshje
Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në Shitje
Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34659
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 97
 • M2
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Shitet banesa 97 m2 në lagjen Velania përkatësisht në rrugën Isa Kastrati. Banesa është pjesë e objekteve të Puhiza 3 dhe gjendet në katin e 4. Banesa është shumë moderne, e re dhe e pabanuar më parë.

Objekti është i ndërtuar me materiale shumë cilësore cka e bën të dallojë në cilësi, si dhe duke i kushtuar rëndësi secilit detaj në mënyrë që të jetë sa më mirë e shfrytëzuar duke e bërë kështu jetesën në këtë banesë shumë të lehtë. Pamja e qytetit që shihet nga banesa është panoramike. Hapësirat e banesës si dhe kthinat e saj janë të organizuara në mënyrë perfekte cka e bën shumë të lehtë që në ato të manovrohet sipas preferencave. Gjendet në një lagje të qetë dhe afër të gjitha veprimtarive biznesore të nevojshme për të zhvilluar jetë të qetë si dhe qasje shumë të lehtë në qendër të qytetit. Ndodhet shumë afër parkut të qytetit duke ofruar  mjaftueshëm hapësirë gjelbëruese . Sistemin e ngrohjes e ka me kallda si dhe mundësinë e lidhjes me Termokos. Gjithashtu banesa ka të instaluar në mur edhe sistemin e fshesës qendrore. Në shitje ofrohet edhe parkingu nën tokësor i banesës.

Ka këtë renditje:

 • Dhomë ndeje me ballkon
 • Kuzhinë me ballkon
 • Dy dhoma gjumi- Njëra prej tyre me ballkon
 • 1 Banjo dhe 1 WC.

Çmimi me marrëveshje

 

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app: +383 48 888 446

 • Adresa Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34659
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 97 M2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare