Shitet Banesa – Bregu i Diellit

 • €42,000
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Rr.Iliria
Në Shitje
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Rr.Iliria
 • €42,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24833
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 48.59

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa në Rr.Iliria në Breg të Diellit në Prishtinë.
Banesa gjindet ne katin e 2-të

Banesa është e mobiluar tërësisht dhe është e gatshme për banim.

 • Adresa Rr.Iliria
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 24833
 • Çmimi: €42,000
 • Madhësia e pronës: 48.59
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Nora
 • Nora