Shitet Banesa 90m2 – Bregu i Diellit

 • €82,000
Bregu i Diellit, Prishtinë, Bregu i Diellit

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25655
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 90

Informacione të tjera

Shitet Banesa në Bregun e Diellit, me sipërfaqe 90m2 + 5 m2 Bodrum.

Banesa posedon:

– Sallon dhe Kuzhine
– 2 Dhoma Gjumi
– Koridor
– Terracë
– Oborr

Banesa ka një lokacion shumë të mirë dhe është konplet e mobiluar.

Cmimi: 82.000 euro

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

 • Adresa Bregu i Diellit
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25655
 • Çmimi: €82,000
 • Madhësia e pronës: 90
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika