Shitet Banesa 81.89m2 – Bresje

 • €43,400
Fushë Kosovë, Rruga e Pejës, Bresje, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12010, Kosovo, Fushë Kosovë, Bresje
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Fushë Kosovë, Rruga e Pejës, Bresje, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12010, Kosovo, Fushë Kosovë, Bresje
 • €43,400

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25157
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 81.89

Informacione të tjera

Shitet Banesa me sipërfaqe 81.89m2, në Bresje. Banesa ndodhet ne katin e -III-.

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma Gjumi
– Koridor
– Banjo
– Ballkon

Banesa është komplet e re, gjithashtu ndodhet në një lagje shumë te mirë.

Banesa posedon lift.

Gjithashtu banesa ka dhe fletë poseduese.

Cmimi: 530m2

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

 • Adresa Bresje
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Kodi postal 12010
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25157
 • Çmimi: €43,400
 • Madhësia e pronës: 81.89
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba