Shitet Banesa Duplex Penthouse 178m2 + 65m2 – Mati 1

 • 0
Uran Ajeti, Prishtinë, Uran Ajeti
Në Shitje

Shitet Banesa Duplex Penthouse 178m2 + 65m2 – Mati 1

Uran Ajeti, Prishtinë, Uran Ajeti
 • 0

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28413
 • Penthouse/Banesë
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 178
 • 2
 • Garazha

Informacione të tjera

Shitet Banesa Duplex Penthouse në lagjen Mati 1 (rr.Muharrem Fejza).

Banesa ndodhet në katin e VII dhe ka këtë rënditje:

Niveli 1:

 • 2 Dhoma Gjumi
 • Koridor
 • Banjo
 • Ballkon

Niveli 2:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Koridor
 • 2 Banjo
 • Ballkon
 • Terracë

Banesa është komplet e mobiluar me një interior design shumë modern dhe kualitet.

Cmimi: Me marrëveshje

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Uran Ajeti
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10.000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28413
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 178
 • Dhoma gjumi: 4
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • Garazha: 2
 • Lloji i pronës: Penthouse/Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Lorika
 • Lorika