Shitet Banesa 84m2 – Ferizaj

 • €48,500
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj, Ferizaj

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25622
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 84

Informacione të tjera

Shitet Banesa me siperfaqe 84m2, ne Ferizaj.

Banesa ka kete renditje:

– Sallon dhe Kuzhine
– 2 Dhoma Gjumi
– Koridor
– Banjo
– Ballkon

– Objekti eshte i vendosur ne zonen me te qete te Ferizajit dhe gjithashtu ka qasje ne 2 rruge qe e ben te leht dhe te natyrshem lidhjen me qytetin.

– Objeti eshte i formesuar nga njesia banesore dhe afariste te organizuara sipas te gjitha rregulloreve te projektimit te trajtuara me kujdes per te arritur komoditetin e banimit brenda objektit.

– Objekti ofron zgjidhje banimi me dizajne dhe arkitektur bashkohore dhe gjithashtu rrezaton ngrohtesi dhe sjell se bashku kopshte, parqe dhe hapesira tjera te hapura.

Cmimi: 48500 euro

 • Adresa Ferizaj
 • Qyteti Ferizaj
 • Kodi postal 70000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25622
 • Çmimi: €48,500
 • Madhësia e pronës: 84
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Visar
 • Visar