Shitet Banesa 97.2m2 – Ferizaj

 • €56,000
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj, Ferizaj

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25634
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 94.2

Informacione të tjera

Shitet Banesa me siperfaqe 97.2m2, ne Ferizaj.

Banesa ka kete renditje:

– Sallon dhe Kuzhine
– 3 Dhoma Gjumi
– Koridor
– Banjo
– Ballkon

– Objekti eshte i vendosur ne zonen me te qete te Ferizajit dhe gjithashtu ka qasje ne 2 rruge qe e ben te leht dhe te natyrshem lidhjen me qytetin.

– Objeti eshte i formesuar nga njesia banesore dhe afariste te organizuara sipas te gjitha rregulloreve te projektimit te trajtuara me kujdes per te arritur komoditetin e banimit brenda objektit.

– Objekti ofron zgjidhje banimi me dizajne dhe arkitektur bashkohore dhe gjithashtu rrezaton ngrohtesi dhe sjell se bashku kopshte, parqe dhe hapesira tjera te hapura.

Cmimi: 580 euro/m2

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Ferizaj
 • Qyteti Ferizaj
 • Kodi postal 7000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25634
 • Çmimi: €56,000
 • Madhësia e pronës: 94.2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika