Shitet Banesa 114m2 – Ferizaj

 • €66,000
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj, Ferizaj
Të përzgjedhurat Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!

Shitet Banesa 114m2 – Ferizaj

Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj, Ferizaj
 • €66,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25603
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 112.14

Informacione të tjera

Shitet Banesa me siperfaqe 114m2, ne Ferizaj.

Banesa ka kete renditje:

– Sallon dhe Kuzhine
– 3 Dhoma Gjumi
– Koridor
– Banjo
– Wc
– Ballkon

– Objekti eshte i vendosur ne zonen me te qete te Ferizajit dhe gjithashtu ka qasje ne 2 rruge qe e ben te leht dhe te natyrshem lidhjen me qytetin.

– Objeti eshte i formesuar nga njesia banesore dhe afariste te organizuara sipas te gjitha rregulloreve te projektimit te trajtuara me kujdes per te arritur komoditetin e banimit brenda objektit.

– Objekti ofron zgjidhje banimi me dizajne dhe arkitektur bashkohore dhe gjithashtu rrezaton ngrohtesi dhe sjell se bashku kopshte, parqe dhe hapesira tjera te hapura.

Cmimi: 580 euro/m2

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

Video Virtuale - 3D

https://embed.ricohtours.com/c8022e95-7bde-417a-b527-a9d7da3aba94
 • Adresa Ferizaj
 • Qyteti Ferizaj
 • Kodi postal 70000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25603
 • Çmimi: €66,000
 • Madhësia e pronës: 112.14
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Suna
 • Suna