Shitet Banesa 96m2 – Fushë Kosovë

 • €48,000
Shkolla Fillore e Mesme e Ulët "Mihal Grameno", Nënë Tereza, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë
Të përzgjedhurat Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Shkolla Fillore e Mesme e Ulët "Mihal Grameno", Nënë Tereza, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë
 • €48,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25252
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 96

Informacione të tjera

Shiten banesat në Fushë Kosovë, tek shkolla Mihal Grameno. Sipërfaqja e banesave është 96m2.

Banesa gjinden në katin e -V-.

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma gjumi
– 1 Banjo
– 1 Depo
– 1 Ballkon

Banesa posedon lift.

Lokacioni i banesave është shumë i mirë, dhe ka qasje te lehtë në rrugën kryesore.

Cmimi: 48000 euro

Kontakt: +38348888914
Viber: +38348888914
Whatsapp: +38348888914

 • Adresa Fushë Kosovë
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Kodi postal 120000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25252
 • Çmimi: €48,000
 • Madhësia e pronës: 96
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika