Shitet Banesa 62 m2 në Fushë Kosovë

 • €38,000
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Nëna Terezë
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Nëna Terezë
 • €38,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25383
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 62

Informacione të tjera

Shitet Banesa që gjindet në Fushë Kosovë në rrugën kryesore.

Banesa gjindet në rrugën Nëna Terezë në kompleksin Kabashi 2 katin 4

Banesa ka 62 m2 dhe është e mobiluar

Posedon:

Sallon dhe kuzhinë

2 dhoma gjumi

Banjo

Ballkon ( me pamje kah rruga kryesore )

Objekti gjithashtu posedon vendparking dhe obor me kënd për fëmijë

 • Adresa Nëna Terezë
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25383
 • Çmimi: €38,000
 • Madhësia e pronës: 62
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Visar
 • Visar