Shitet Banesa 61m2 – Fushë Kosovë

 • €33,500
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, rr. Nënë Tereza
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, rr. Nënë Tereza
 • €33,500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23818
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 61

Informacione të tjera

Shitet banesa në Fushë Kosovë, në rrugën Nënë Tereza me sipërfaqe 61m2. Banesa gjindet ne katin e II-të të ndërtesës.

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 1 Dhomë gjumi
– 1 Banjo
– 1 Depo
– 1 Ballkon

Banesa posedon lift.

 • Adresa rr. Nënë Tereza
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Kodi postal 12000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 23818
 • Çmimi: €33,500
 • Madhësia e pronës: 61
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika