Shitet Banesa 102m2 – Fushë Kosovë

 • €55,000
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, rr. Nënë Tereza
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, rr. Nënë Tereza
 • €55,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23758
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 102

Informacione të tjera

Shitet banesa në Fushë Kosovë, në rrugën Nënë Tereza me sipërfaqe 102m2. Banesa gjindet ne katin e VII-të të ndërtesës.

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma gjumi
– 1 Banjo
– 1 Depo
– Terracë e cila ka qasje nga të gjitha dhomat

Banesa posedon lift.

 • Adresa rr. Nënë Tereza
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Kodi postal 12000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 23758
 • Çmimi: €55,000
 • Madhësia e pronës: 102
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika