Shitet Banesa 90m2 – Fushë Kosovë

 • €49,500
rr. Nënë Tereza, Fushë Kosovë, rr. Nënë Tereza

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23922
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 90

Informacione të tjera

Shitet banesa në Fushë Kosovë, në rrugën Nënë Tereza me sipërfaqe 90m2.

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma gjumi
– 1 Banjo
– 1 Depo
– 1 Ballkon

Banesa posedon lift.

 • Adresa rr. Nënë Tereza
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Kodi postal 10012
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 23922
 • Çmimi: €49,500
 • Madhësia e pronës: 90
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika