Shitet Banesa 97m2 – Fushë Kosovë

 • €53,300
rr. Nënë Tereza, Fushë Kosovë, rr. Nënë Tereza

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23916
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 97

Informacione të tjera

Shitet banesa në Fushë Kosovë, në rrugën Nënë Tereza me sipërfaqe 97m2.

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma gjumi
– 1 Banjo
– 1 Depo
– 1 Ballkon

Banesa posedon lift.

 • Adresa rr. Nënë Tereza
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Kodi postal 10012
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 23916
 • Çmimi: €53,300
 • Madhësia e pronës: 97
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika