Shitet Banesa 136m2 – Fushë Kosovë

 • €74,800
Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25029
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 136

Informacione të tjera

Shitet banesa në Fushë Kosovë, sipërfaqe 136m2.

Banesa ndodhet në katin e -I-.

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 3 Dhoma gjumi
– 1 Banjo
– 1 Ballkon

Cmimi: 550 euro/m2

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

 • Adresa Fushë Kosovë
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Kodi postal 120000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25029
 • Çmimi: €74,800
 • Madhësia e pronës: 136
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika