Shitet Banesa 72m2 – Fushë Kosovë

 • €46,800
Shkolla Fillore e Mesme e Ulët "Mihal Grameno", Nënë Tereza, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Shkolla Fillore e Mesme e Ulët "Mihal Grameno", Nënë Tereza, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë
 • €46,800

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25049
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 72

Informacione të tjera

Shitet banesa në Fushë Kosovë, afër shkollës Mihal Grameno. Sipërfaqja e banesës është 72m2.

Banesa gjendet në katin e -VII-.

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma gjumi
– 1 Banjo
– 1 Ballkon

Banesa posedon lift.

Banesa është komplet e mobiluar.

Banesa gjithashtu ka dhe fletë poseduese.

Cmimi: 650 euro/m2

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

 

 • Adresa Fushë Kosovë
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Kodi postal 120000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25049
 • Çmimi: €46,800
 • Madhësia e pronës: 72
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika