Shitet Banesa- Gjakovë

 • €33,000
Marin Barleti, Gjakovë, Gjakovë, Marin Barleti
Të përzgjedhurat Në Shitje Shitet urgjent
Marin Barleti, Gjakovë, Gjakovë, Marin Barleti
 • €33,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 26207
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 64

Informacione të tjera

Shitet banesa 64m2 në rrugën Marin Barleti (Qendër të Gjakovës)

Banesa gjindet në katin e 5-të dhe ka këtë renditje:

Sallon+kuzhinë
1 Dhomë gjumi
Banjo
2 Depo
Ballkon

Banesa shitet e mobiluar.

Kontakt: +38343923690

Whatsapp: +38343923690

Viber: +38343923690

 • Adresa Marin Barleti
 • Qyteti Gjakovë
 • Kodi postal 50000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 26207
 • Çmimi: €33,000
 • Madhësia e pronës: 64
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Nora
 • Nora