Shitet Banesa – Lagjia e Muhaxherëve Prishtinë

 • €63,000
Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Adresa: Lagjia e Muhaxherëve, Rr: Bedri Shala
Në Shitje
Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Adresa: Lagjia e Muhaxherëve, Rr: Bedri Shala
 • €63,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23507
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 59.30 m2
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Banesat janë në ndërtim e sipër dhe punimet pritet të përfundojnë në muajin Korrik.

Banesa është e ndërtuar nga materiale ndërtimore me standarde të larta.
Gjindet në katin 5 dhe është vetëm 5/6 minuta larg sheshit.
Është e përshtatshme për familje me fëmijë të cilësdo moshë pasi që ka shkollë fillore, shkollë të mesme si dhe kampusin universitar afër.

Garazha nuk përfshihet në çmim!

Banesa posedon:

59.30 m2
1 Dhomë gjumi
Sallon
Kuzhinë
Banjo
Ballkon
Garazh

 • Adresa Adresa: Lagjia e Muhaxherëve, Rr: Bedri Shala
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 23507
 • Çmimi: €63,000
 • Madhësia e pronës: 59.30 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Nora
 • Nora