Shitet Banesa – Lagjia Kalabria

 • €55,964
Prishtinë, Rr. Sylejman Vucitërna

Informata rreth pronës

ID e pronës: 22915
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 58.91m2
 • 2021
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Banesa gjindet në katin 5 në objektin banesor “Blerti 2” në objektin 5A në lagjën Kalabria në Rrugën “ Sylejman Vucitërna ”

Banesa posedon:
58.91m2
Sallon dhe Kuzhinë
1 Dhoma gjumi
Koridor
Banjo
Depo

Kompleksi është ndërtim i ri dhe në ndërtim e sipër me standarde duke filluar nga materialet ndërtimore, dyert, dritaret, banjot, orenditë e jashtme dhe të brendshme dhe plan simbas parametrave ligjor ku 70% e hapsirave të kompleksit përbëjnë hapsira të gjelbra, kënd I lojrave për fëmijë me hapsirë, parkingu I gjith kompleksit nëntoksor dhe vendparkingje për mysafir, lokale afariste rreth objektit, këndi për mbledhje dhe aktivitete të banorë të lagjës dhe gjithashtu dhe disa qasje të ndryshme në 2 rrugë të ndryshme.

Ndërtimi është duke vazhduar nga kompania “Lesna” dhe shumë shpejt pritët finalizimi i punëve të objketit numër 5A pasi që objektet tjera tashmë kan përfunduar.

Adresa

 • Adresa Rr. Sylejman Vucitërna
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 22915
 • Çmimi: €55,964
 • Madhësia e pronës: 58.91m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2021
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba