Shitet Banesa 60m2 në Lagjen Kalabria në Prishtinë

 • €49,800
Prishtinë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 22771
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60 m2
 • 2021
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Shitet Banesa 60m2 në katin 4 në lagjën Kalabria dhe posedon:

Dhomë të fjetjës
Dhomë për qëndrim ditor dhe kuzhinë
Ballkon me pamje kah qyteti (me qasje nga dy dhomat)
Koridor
Banjo

Adresa

 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 22771
 • Çmimi: €49,800
 • Madhësia e pronës: 60 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2021
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim