Shitet Banesa 93.7 m2 në lagjen Kalabria në Prishtinë

 • €89,000
Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë
 • €89,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 22901
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 93.7
 • 2021
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Banesa gjindët në katin 4 në objektin banesor “Blerti 2” në objektin Nr. 8 në lagjën Kalabria në Rrugën “ Sylejman Vucitërna ”

Banesa posedon:

93.7 m2
2 Dhoma gjumi
Sallon dhe Kuzhinë
Koridor
Toalet
Banjo
Ballkon

Kompleksi është ndërtim i ri dhe në ndërtim e sipër me standarde duke filluar nga materialet ndërtimore, dyert, dritaret, banjot, orenditë e jashtme dhe të brendshme dhe plan simbas parametrave ligjor ku 70% e hapsirave të kompleksit përbëjnë hapsira të gjelbra, kënd I lojrave për fëmijë me hapsirë, parkingu I gjith kompleksit nëntoksor dhe vendparkingje për mysafir, lokale afariste rreth objektit, këndi për mbledhje dhe aktivitete të banorë të lagjës dhe gjithashtu dhe disa qasje të ndryshme në 2 rrugë të ndryshme.

Ndërtimi është duke vazhduar nga kompania “Lesna” dhe shumë shpejt pritët finalizimi i punëve të objketit numër 8 pasi që objektet tjera tashmë kan përfunduar.

 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 22901
 • Çmimi: €89,000
 • Madhësia e pronës: 93.7
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2021
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare