Shitet Banesa 51 m2 në Lagjen Prishtina e Re në Prishtinë

 • €50,000
Të përzgjedhurat Në Shitje
Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë
Të përzgjedhurat Në Shitje
Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë
 • €50,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 21729
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 51
 • 2021
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Shitet Banesa 51 m2 në rrugën Korabi në lagjën Prishtina e Re:

Dhoma e qëndrimit ditor dhe kuzhina me tryezari
Dhoma e Gjumit
Ballkon
Koridor
Banjo
(Njëra nga banesat me këtë plan është në ofertë me terasën 47m2)

Objekti është ndërtim I ri  në Kompleksin “RONI PREMIUM” nga një ndër kompanitë më serioz në vend

Ndërtesa është punuar me cilsi dhe kualitet të lartë me një plan të bukur dhe është në prag të përfundimit (Verë 2021)

Banesa gjindet në lagjën Prishtina e Re në rrugën ” Korabi ”

Ofertat banesore janë në 2 plane të ndryshme 86 m2 dhe 51 m2

Banesat në dispozicion në katet 1 – 3 – 4 – 5 – 6 -7

Video Virtuale - 3D

 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10150
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 21729
 • Çmimi: €50,000
 • Madhësia e pronës: 51
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2021
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim