Shitet Banesa 86 m2 në Lagjen Prishtina e Re në Prishtinë

 • €74,000
Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë
Në Shitje
Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë
 • €74,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 21708
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 86
 • 2021
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Shitet Banesa 86 m2 në Rr.Korabi në lagjën Prishtina e Re:

Dhoma e qëndrimit ditor dhe kuzhina me tryezari
2 Dhoma Gjumi
Ballkon
Koridor
Banjo
Depo
(Njëra nga banesat me këtë plan është në ofertë me terasën 47m2)

Objekti është ndërtim I ri  në Kompleksin “RONI PREMIUM” nga një ndër kompanitë më serioz në vend

Ndërtesa është punuar me cilsi dhe kualitet të lartë me një plan të bukur dhe është në prag të përfundimit (Verë 2021)

Banesa gjindet në lagjën Prishtina e Re në rrugën ” Korabi ”

Ofertat banesore janë në 2 plane të ndryshme 86 m2 dhe 51 m2

Banesat në dispozicion në katet 1 – 3 – 4 – 5 – 6 -7

Video Virtuale - 3D

 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10150
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 21708
 • Çmimi: €74,000
 • Madhësia e pronës: 86
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2021
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim