Shitet Banesa Luksoze 168 m2 në Gjakovë

 • Me Marrveshje
UÇK, Lagjja Qerim, Qendra Historike, Gjakova, Municipality of Gjakova, 50000, Kosovo, Gjakovë, UÇK
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
UÇK, Lagjja Qerim, Qendra Historike, Gjakova, Municipality of Gjakova, 50000, Kosovo, Gjakovë, UÇK
 • Me Marrveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28255
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 168

Informacione të tjera

Banesa është e mobiluar me një stil të veqantë me orendi të kualitetit të lartë.

Posedon:

Sallon dhe Kuzhinë
3 Dhoma Gjumi
2 Banjo
Koridor
Ballkon

Banesa gjindet në katin e 3 me pamje kah rruga kryesore.

Banesa shitet e mobiluar dhe e pa mobiluar varsish nga marrveshja.

Video Virtuale - 3D

 • Adresa UÇK
 • Qyteti Gjakovë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28255
 • Çmimi: Me Marrveshje
 • Madhësia e pronës: 168
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare