Shitet Banesa Luksoze 63.48m2 – Ferizaj

 • €54,000
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo
Në Shitje
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo
 • €54,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32555
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 63.48

Informacione të tjera

Shitet Banesa super luksoze në Ferizaj. E mobiluar në detaje me përkushtim dhe dizajn të vecantë.
 
-Banesa ka sipërfaqe 63.48 m2 dhe ndodhet në katin e 3. Ndodhet ne rrugën Rr.Sali Ceku (perballë Gjykatës themelore)
-Gjendet në njërën nga zonat më të përshtatshme për banim, dhe në njërën prej zonave më të frekuentuara në Ferizaj.
-Është e ndërtuar në mënyrat më profesionale të mundshme dhe me kualitet shumë të lartë.
-Objekti ka mirëmbajtje të rregullt.
-Ka parkingje të mjaftueshme për secilin banor.
-Siguria është në nivelin më të lartë, e pajisur me sigurim,alarm dhe kamera 24orë.
-Kjo banesë fantastike është vetëm 5 minuta në këmbë afër Village.
-Thjesht një vend perfekt për ju dhe familjen tuaj.
 
Banesa ka këtë renditje:
 
Sallon dhe Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Ballkon
Depo
 
Për më shumë informata kontaktoni:+383 48 888 446
 
Viber & Whats app +383 48 888 446
 • Adresa Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo
 • Qyteti Ferizaj
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32555
 • Çmimi: €54,000
 • Madhësia e pronës: 63.48
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare