Shitet Banesa 58m2 – Mahalla e Muhaxherëve

  • €63,800
Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë, Mahalla e Muhaxherëve
Të përzgjedhurat Në Shitje Shitet urgjent
Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë, Mahalla e Muhaxherëve
  • €63,800

Informata rreth pronës

ID e pronës: 26038
  • Banesë
  • Lloji i pronës
  • 1
  • Dhomë gjumi
  • 1
  • Banjo
  • 58

Informacione të tjera

Shitet Banesa në Mahallën e Muhaxherëve, në Prishtinë. SIpërfaqja e banesës është 58m2.

Banesa ndodhet në katin e -IV- dhe ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– Dhomë Gjumi
– Koridor
– Banjo
– Ballkon

Ndërtesa posedon dy lifta dhe është e punuar prej standarteve më të larta.

Banesa perfundohet në Mars (2022).

Cmimi: 1100 euro/m2.

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

  • Adresa Mahalla e Muhaxherëve
  • Qyteti Prishtinë
  • Kodi postal 10060
  • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
  • KËSTI MUJOR
%

Detaje

  • ID e pronës: 26038
  • Çmimi: €63,800
  • Madhësia e pronës: 58
  • Dhomë gjumi: 1
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Lloji i pronës: Banesë
  • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
  • Zgjim