Shitet Banesa 102 m2 në Fushë Kosovë

 • €56,000
Hajrullah Zymi, Fushë Kosovë, Hajrullah Zymi

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23256
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 102
 • 2021
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Shitet Banesa 102 m2 në Fushë Kosovë

Banesa gjindet në katin 7 të objektit banesor të kompleksit Alfest në rrugën Hajrullah Zymi në Fushë Kosovë

Banesa është e gatshme për banim dhe posedon:

Sallon dhe Kuzhinë
2 dhoma gjumi
Banjo
Toalet
Depo
Koridor
Ballkon

 

 

 

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Hajrullah Zymi
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Kodi postal 10012
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 23256
 • Çmimi: €56,000
 • Madhësia e pronës: 102
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2021
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Visar
 • Visar