Shitet Banesa – Lagjia Arbëria

 • €70,000
Të përzgjedhurat Në Shitje
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Të përzgjedhurat Në Shitje

Shitet Banesa – Lagjia Arbëria

Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €70,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25922
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Informacione të tjera

Shitet Banesa 60m2 në lagjën Arbëria. Banesa gjindet në katin e 4-të, dhe ka këto renditje: 1 Dhomë gjumi 1 Banjo Sallon+Kuzhinë Ballkon Banesa është e mobiluar. Kontakt: +38343923690 Whatsapp: +38343923690 Viber: +38343923690
 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25922
 • Çmimi: €70,000
 • Madhësia e pronës: 60
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Sumeja
 • Sumeja