Shitet banesa në lagjën e Muhaxherëve (Prishtinë)

 • Me marrëveshje
Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë
Në Shitje
Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25189
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 67

Informacione të tjera

Sipërfaqja e banesës është 67m2
Banesa gjendet në katin e dytë dhe posedon:

 • Sallon, kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa shitet e mobiluar,  gjendet në një lokacion shumë të mirë, në rrugën Adrian Krasniqi nr 23

Çmimi: me marrëveshje

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25189
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 67
 • Dhoma gjumi: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info