Shitet Banesa 84.36 m2 në lagjen Kalabria në Prishtinë

 • €67,000
Dervish Hima, Prishtinë, Dervish Hima

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25296
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 84.36

Informacione të tjera

Banesa ka 84.36 m2 dhe gjindet në katin përdhesë të objektit.

Banesa posedon:

Sallon dhe Kuzhinë

2 Dhoma Gjumi

Banjo

Toalet

Koridor

Ballkon me qasje nga dhoma dhe salloni

 • Adresa Dervish Hima
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25296
 • Çmimi: €67,000
 • Madhësia e pronës: 84.36
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare