Shitet Banesa 71.30 m2 në Lagjen Kalabria në Prishtinë

 • €59,000
Prishtina Stars, Kalabri, 100, Fatime Sokoli, Kalabria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Prishtina Stars, Kalabri, 100, Fatime Sokoli, Kalabria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Në Shitje
Prishtina Stars, Kalabri, 100, Fatime Sokoli, Kalabria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Prishtina Stars, Kalabri, 100, Fatime Sokoli, Kalabria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €59,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 21255
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 71.30 m2
 • 2020
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Shitet Banesa 71.30 m2 në katin 4 në lagjën Kalabria dhe posedon:
3 Dhoma
Koridor
Banjo
Ballkon ( me qasje nga 3 dhomat)
+ Lokal i përbashkët i banorëve për mbledhje, takime etj.

 • Adresa Prishtina Stars, Kalabri, 100, Fatime Sokoli, Kalabria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 21255
 • Çmimi: €59,000
 • Madhësia e pronës: 71.30 m2
 • Viti i ndërtimit: 2020
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim