Shitet Banesa 67.7m2 Neto në lagjen Ulpiana në Prishtinë

 • €93,800
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €93,800

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23862
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 67.7

Informacione të tjera

Shitet Banesa në 67.7m2 Neto lagjën Ulpiana

Banesa posedon:

Sallon
Kuzhinë me qasje nga salloni dhe koridori
Dhomë Gjumi
2 Ballkona me pamje kah rruga
Koridor
Depo
Toalet

Banesa gjindë në katin përdhesë dhe është shum praktike, posedon ngrohje qëndrore me termokos dhe është e lyer.

 • Adresa Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 23862
 • Çmimi: €93,800
 • Madhësia e pronës: 67.7
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare