Shitet Banesa – Mitrovicë

 • €105,000
Bulevardi Mbretëresha Teutë, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë, Mbretëresha Teutë
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Bulevardi Mbretëresha Teutë, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë, Mbretëresha Teutë
 • €105,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25775
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 150

Informacione të tjera

Shitet banesa afër stacionit të autobusëve në Mitrovicë

Banesa është e mobiluar me mobile kualitative nga Zvicra dhe posedon 150 m2

Posedon

4 Dhoma Gjumi

Sallon

Kuzhinë

Banjo

2 Toalete

2 Ballkona

Depo

 

 • Adresa Mbretëresha Teutë
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25775
 • Çmimi: €105,000
 • Madhësia e pronës: 150
 • Dhoma gjumi: 4
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Visar
 • Visar