Shitet Banesa 51m2 në Qendër të Prishtinës

 • €135,000
Nëna Terezë, Qendra 1, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo, Prishtinë, Nëna Terezë,Qendër,Prishtinë
Në Shitje Shitet urgjent
Nëna Terezë, Qendra 1, Pristina, Municipality of Pristina, 100000, Kosovo, Prishtinë, Nëna Terezë,Qendër,Prishtinë
 • €135,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 26558
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 51

Informacione të tjera

Shitet banesa 51m2 e cila gjindet në rrugën Nëna Terezë në qendër të Prishtinës.

Banesa gjindet në katin e 3-të dhe ka këto renditje:

-Sallon+kuzhinë

-2 dhoma gjumi

-Banjo

-Nxemje me termokos
Banesa është e mobiluar.

Kontakt: +38343923690

Whatsapp: +38343923690

Viber: +38343923690

 • Adresa Nëna Terezë,Qendër,Prishtinë
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 26558
 • Çmimi: €135,000
 • Madhësia e pronës: 51
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Sumeja
 • Sumeja