Shitet banesa penthouse – Lagjja Eliza

 • €97,000
Fushë Kosovë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30648
 • Banesë, Penthouse/Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 186
 • m2

Informacione të tjera

Shitet banesa/penthouse, në Fushë Kosovë, lagjja Eliza.

Banesa ka 118 m2 hapsirë banuese dhe  68 m2 terasë. Banesa posedon:

 • Sallon & Kuzhinë
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Banjo
 • 2 Terasa
 • Garderob
 • Depo
 • Ashensor

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Vibe & Whats app

Adresa

 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 30648
 • Çmimi: €97,000
 • Madhësia e pronës: 186 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë, Penthouse/Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info