Shitet Banesa Penthouse,168 m2 – Ferizaj

 • €75,000
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo
Në Shitje
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj, Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo
 • €75,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33976
 • Penthouse/Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 168
 • M2

Informacione të tjera

Shitet Banesa Penthouse,168 m2 në Ferizaj
Banesa gjendet më saktësisht në rrugën Vllëzrit Gërvalla dhe ndodhet në katin e VIII
Banesa ka fletë poseduse dhe ka këtë rënditje :

Sallon & Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
1 Banjo
Ballkon

Qmimi : 75.000 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

Video Virtuale - 3D

https://view.ricoh360.com/33dbfae3-ed92-4ad1-bc12-3c2d597751d9?type=compact
 • Adresa Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo
 • Qyteti Ferizaj
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33976
 • Çmimi: €75,000
 • Madhësia e pronës: 168 M2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Penthouse/Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton