Shitet Banesa 90m2 – Rr. Aleks Buda

 • €54,000
rr.Aleks Buda, Prishtinë, rr.Aleks Buda

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23983
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 90

Informacione të tjera

Shitet banesa në Prishtinë, në rrugën Aleks Buda (te Rruga e Bledit) me sipërfaqe 90m2. Banesa gjindet ne katin e I-rë të ndërtesës.

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– Dhoma gjumi
– Banjo
– Ballkon

Banesa është e mobiluar.

Cmimi: 600 euro për m2

 • Adresa rr.Aleks Buda
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10010
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 23983
 • Çmimi: €54,000
 • Madhësia e pronës: 90
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika