Shitet Banesa 110m2 – Rr. Aleks Buda

 • €66,000
rr. Aleks Buda, Prishtinë, rr. Aleks Buda

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23890
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 110

Informacione të tjera

Shitet banesa në Prishtinë, në rrugën Aleks Buda ( te Rruga e Bledit) me sipërfaqe 110m2. Banesa gjindet ne katin e I-rë të ndërtesës.

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma gjumi
– 1 Banjo
– 1 Ballkon

Cmimi: 600 euro për m2

 • Adresa rr. Aleks Buda
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 23890
 • Çmimi: €66,000
 • Madhësia e pronës: 110
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika